Huawei P30 Pro Yeni Renk Seçenekleri

Huawei P30 Pro cep telefonu almayı düşünenler veya değiştirmeyi düşünmekte olan kişiler adına bir güzel haberimiz var.

Çin merkezi üzerinden teknoloji adına üretimler gerçekleştirilmekte olan firma, gerçekleştirilen IFA 2019 fuarı içerisinde, Huawei P30 Pro serisi cep telefonunun yeni renk seçeneklerini eklemiş olduklarını duyurdular.

Huawei P30 Pro Yeni Renk Seçenekleri 1
huawei p30 pro renkleri

Huawei P30 Yeni Renkleri

Huawei P30 Pro serisi iki farklı renk seçeneği ile kullanıma sunuluyor. Belirtmiş oldukları renk seçeneği, “Mystic Blue” (mavi) ve “Misty Lavender” (lavanta) renk seçenekleri ile oldukça sade ve güzel bir tasarımı beraberinde sunulmaktadır. Sunulmakta olan iki ayrı renk seçeneği ile güzel bir hamle yaparak, bir çok teknoloji severlerin ilgisini bir kez daha üzerlerine çekmeyi başarmış bulunmaktadırlar.

Huawei P30 Pro Yeni Renk Seçenekleri 2
huawei p30 pro yeni renkleri

Huawei P30 Hakkında Görüş

Huawei teknoloji adına üretimleri oldukça kaliteli ve yenilikçi farklı boyutlara taşımaktadır. 2010 Yılı içerisinde 3 milyon satışının ardından, bu sayıyı 3 kat arttırmıştır. Günümüz bügün birçok teknoloji severlerin merakla yeniliklerini takip ederek merak ve heyacanı beraberinde getirmektedirler. Tasarım olarak, kamera kalitesi ve seçenekleri gibi, bir çok kaliteli hamleleri ile teknoloji severlerin kullanımına vesile olmaktadırlar.

Huawei P30 Pro Anroid 10 temelli EMUI 10!

Özellikle şuan için Huawei P30 Pro serileri adına yapmış olduğu renk seçenekleri ile beraberinde yeni versiyonları Android 10 temelli EMUI 10 ile çıkacağı belirtilmektedir. Yeni versiyonları aldığımız bilgi ve haberlere göre Türkiye’ye aynı şekilde bı sürümleri beraberinde getireceği belirtilmekedir. Yazılımsal olarak ve kemera seçenekleri yazılımsal olarak iyileştirilmelerin olduğu belirtilmektedir.

Konuya Yorum Yap?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir