iPhone 11 Çıkış Tarihi ve Detaylar

Son dönem içerisinde teknoloji adına merakla beklenen iPhone 11 çıkış tarihi ve detayları sizler için bir araya derledik. iPhone 11 teknoloji dünyası içerisinde ortaya çıkan ve sızdırılmış olan bilgiler bakalım nelerdir.

Apple, ABD’nin California eyaletinde düzenlenmesi planlanan etkinlik içerisinde iPhone 11 adına bilgiler, iPhone 11 fiyatı ve özelliklerini tanıtmayı hedeflemektedir. iPhone 11 adına internet ortamı içerisinde ortaya atılan özellikler arasında neler paylaşılmakta olduğunu hep birlikte okuyalım.

iPhone 11 Özellikleri Nelerdir?

Öncelikle iPhone 11 3 farklı model çıkacağı belirtilmiştir. 3 farklı model olarak, iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max modelleri ile çıkacağı bir başka belirtilmekte olan haberler arasında yer almaktadır.

iPhone 11 üretiminde hedeflenen telefonun batarya adına yeniliğinde, %25 gibi bir artış beklendiği tahmin edilmektedir. Bildiğiniz gibi hemen hemen tüm Apple kullanıcıları Apple’ın üretmiş olduğu tüm teknolojik cihazlarda batarya konusunda şikayetçilerdir.

iPhone 11 Çıkış Tarihi ve Detaylar 1
iphone 11 özellikleri ve fiyatı

iPhone 11 kamera adına yenilikte, 3 ana kamera yer alacağı belirtilmektedir. Ayrıca su altı çekimleri adına uygun olduğu söylenmektedir. Bildiğimiz gibi iPhone model telefonların kamera kalitesi tartışılmıyacak kadar kaliteli görümüne sahip etmektedir. Kapalı ortamlarda ve açık ortamlarda kalitesini konuşturduğu gibi artık su altı çekimlerindede buna dahil olmayı hedeflemektedir.

iPhone 11 oldukça dayanıklı bir kasa yapısına ve sarsıntılara karşı dirençli, cam kısmı ise kırılmalara karşı önlemler alınmış bir üretimi hedeflenmektedir. iPhone 11 işletim sistemi olarak ise, iOS 13 beraberinde arttırılmış özellikler ile piyasaya sürülmesi beklenmektedir.

Tasarımsal olarak iPhone 11 diğer modellerine göre farklılık göstereceği bilgisi haberler arasında yer almaktadır. 5g uyumlu olması dikkat çeken bir başka özellikler arasındadır.

iPhone 11 Fiyatı Ne Kadar Olacak

Tahmini olarak iPhone 11 piyasaya 1000$ gibi bir rakamla satışa sunulacağı haberler arasında yer almaktadır. Türkiye adına fiyat olarak bu demektirki, 11 Bin TL olarak satışa sunulması beklenmektedir.

iPhone 11’in Türkiye satış fiyatı tahmini olarak belirtilmiştir. Teknoloji severlerin ve teknoloji meraklıların iPhone 11 fiyatı konusunda nasıl bir yorumlar alacağı meçhuldur. İlerleyen günler içerisinde iPhone 11 adına yorumlar ve özellikleri daha detaylı bir şekilde bir sonraki yazılarımız içerisinde okuyabilirsiniz.

Konuya Yorum Yap?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir